TYSD Beyoğlu Şubemizin Yardımları

TYSD Beyoğlu Şubemizin Yardımları

Salgın günlerinde de yardımlarımıza devam ediyoruz.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği ve ÇOKSEV(Çocuk Kanserleri Sevgi ve Dayanışma Derneği) işbirliği ile yürütülen yardım kampanyası kanser hastası çocuklara ve ailelerine sevgi oldu.

Dernek üyemiz Sevil Gönen’in hediye ettiği 13 adet yatak, dolap ve karyoladan oluşan yatak odası takımı, farklı büyüklükte televizyon ve masalar, çeşitli renklerdeki halılar, yorgan ve nevresim takımları ailelerimize dağıtıldı.

Çocukların ve ailelerin yaşadığı mutluluk bizleri de mutlu etti.

TYSD Beyoğlu Şubesi olarak derneğimize başvuran ihtiyaç sahibi üç üniversite öğrencisinin evi ve tüm ihtiyaçları dernek üyelerimizin ve derneğimize yardımda bulunan Oya Onat, Nihal Yöneymen, Kadriye Olgar, Nurhayat Özol, Dr.Seher Şirin ve Dr.Ülker Sema Aydın tarafından karşılanarak döşendi.

Mutlu olduğumuz haberler de aldık.

TYSD Beyoğlu Şubesinin önceki senelerde Van Tuşpa ilçesinde yardımda bulunduğu öğrencilerimizden 5 tanesi Fen Lisesi , 20 tanesi Anadolu Lisesi’ne yerleşti. Öğrencilerimizin üniversite sınavında aldığı başarılı sonuçlar bizi gururlandırdı.

TYSD Giresun başkanımızla TYSD Beyoğlu Şubesi olarak işbirliği yaparak sel felaketinde zarar görenlere yardımda bulunurken, dernek üyelerimizin katkıları ile Giresun’a gönderilecek kışlık kıyafetlerin hazırlığına başladık.

Daha pek çok yardımda TYSD ailesi olarak birlikte olacağız.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

#Kalptenkalbeyoluzbiz

Diğer Yazılar

Beyoğlu

Beyoğlu’nun Kardiyoloji Enstitüsüne Bağışı

Şubemiz İstanbul Kardiyoloji Enstitüsü’nde tefriş edilen 301 numaralı odanın açılışına katılmıştır.

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Hasretle Andı

Bugün Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aramızdan ayrılışının 82.yılında Kağıthane Cevdet Şamikoğlu İlkokulu Atatürk köşesinin açılışını gerçekleştirdik… Ölümünden 82 yıl sonra ölüm saatinde tüm ülkesini emanet ettiği evlatları tarafından

Beyoğlu

TYSD Beyoğlu Şubemizin Ayvalık Hizmet Evine Yardımları

Tefrişini üstlendiğimiz Ayvalık Hizmet Evi’nin eşyalarının gönderilmesini pandemi nedeniyle uzaktan talip ederek kamyona yüklenmesi ve teslimini gerçekleştirdik… Eşyaların yerleştirilmesine yardımcı olduk… Ayvalık Hizmet Evi’nde yedi oda, mutfak ve girişteki bölümünün