TYSD Üsküdar Şubesi’nden Engellilere Destek
Görme engelli vatandaşımıza akıllı telefon, MS hastası vatandaşımıza hasta yatağı, engelli vatandaşımıza akülü araba, sevgi evleri çocuk yuvasında kalan çocuklarımıza da çeşitli giysiler ve termoslar aldık. Biz mutlu olduk. Onları da mutlu etmek, çare olmak istedik…
Teşekkür ederiz sevgili Üsküdar Şubemiz.
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizin Ev Sahipliğinde İstanbul Şube Başkanları Toplanmıştır
13.12.2023 tarihinde İstanbul Şube Başkanlarımızla bir araya gelerek faaliyetlerimizi, bilgilerimizi ve projelerimizi paylaştığımız verimli bir buluşmaya Üsküdar Şubesi olarak ev sahipliği yaptık. Tekrar bir araya gelmek üzere sözleştik. 14.12.2023
TYSD Üsküdar Şubemiz 22 Adet Tekerlekli Sandalye Yardımında Bulunmuştur
Her sene olduğu gibi, bu Kurban Bayramı’nda da ‘Tekerlekli Sandalye ‘kampanyamızı gerçekleştirdik. 22 Sandalyeyi ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza teslim ettik. Bağışçılarımıza teşekkür eder iyi bayramlar dileriz. 27.06.2023
TYSD Üsküdar Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin kurucusu rahmetli Mualla Işıksel’in kızı ilk Şube Başkanımız saygıdeğer insan SEMA IŞIKSEL’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Cenazesi yarın(23.06.2021 çarşamba günü) Fenerbahçe camiinden öğlen namazını müteakip uğurlanacaktır. Nurlarda uyusun. 22.06.2021