TYSD Üsküdar Şubemizden İki İlkokula Gönderilen Hediyeler
Erzurum Aziziye ilkokulu ve Bitlis Hizan Sarıtaş Köyü İlkokulunda okuyan 113 öğrenciye bot, mont, çorap, çanta ve kırtasiye malzemesi ve Bitlis Hizan Meydan Köyü İlkokuluna halı gönderdik. Güzel günlerde kullansınlar..
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemize Burslu Öğrencimizden Anlamlı Mesaj
Arzu KARASU… Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ve TYSD Üsküdar Şubesi Atatürk Eğitim Bursu Öğrencisi… ( Şube Başkanımıza yazdığı mesajı, öğrencimizin izni ile sizlerle paylaşmak istedik) Umuda, hoşgörüye, paylaşmaya, mutluluğa, yaşatmaya,
TYSD Üsküdar Şubemiz️den Genel Başkanımız Birsen Eldem’i Anma Yazısı
Genel Başkanımız Birsen Eldem için İstanbul Flaş Gazetesinde yayınlanan anma yazımızı sizlerle paylaşmak istedik.
TYSD Üsküdar Şubemizden Okullara Atatürk Büstü Armağanı
Şanlıurfa -Birecik İlçesine bağlı 9 İlköğretim okulumuza ATATÜRK BÜSTLERİMİZİ armağan ettik… ATAMIZIN izinde aydınlık bir Türkiye için, Ülkesini seven çocuklarımıza…