TYSD Üsküdar Şubesi 34. Genel Kurulu
Şubemiz 34. Genel Kurulunu başarı ile tamamlamıştır.
Katılan tüm üyelerimize, Beyoğlu Şubesinden arkadaşlarımız Nebahat ERTEM ve Sevil GÖNEN’e teşekkür ederiz. Bu güzel günümüzde genç üyelerimize TYSD rozeti takmak bizi ayrıca mutlu etti.
Yeni çalışma dönemi tüm Şubelerimize hayırlı, uğurlu ve bol bereketli olsun.
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin kurucusu rahmetli Mualla Işıksel’in kızı ilk Şube Başkanımız saygıdeğer insan SEMA IŞIKSEL’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Cenazesi yarın(23.06.2021 çarşamba günü) Fenerbahçe camiinden öğlen namazını müteakip uğurlanacaktır. Nurlarda uyusun. 22.06.2021
TYSD Üsküdar Şubesi Kompozisyon Yarışması
Üsküdar Şubemizin sekiz yıldır Burslu öğrencilerimiz arasında düzenlediği kompozisyon yarışmamızın bu yılki konusu ” HAYATIN RENGİ” idi. Şubemiz, ilk beş dereceye giren ve kompozisyonunu ilk getiren öğrencilerimize para ödüllerinin yanı
TYSD Üsküdar Şubemizin Çocuklarımıza Giysi Yardımları ve Avni Basman İ.Ö.O’na Atatürk Köşesi Armağanı
Bitlis Hizan Yoğurluköyü İ.Ö.O’na bağışçılarımızın desteği ile eşofman takımı, kazak, pantolon, çorap, spor ayakkabı ve kırtasiye malzemeleri alınarak gönderilmiştir.. Avni Basman İ.Ö.O’ na ATATÜRK Köşesi düzenlenmiş ve 2016 da yaptırdığımız