TYSD Üsküdar Şubesi’nden Kompozisyon Yarışması
Şubemiz geleneksel hale gelen kompozisyon yarışmasının yedincisini düzenlemiş, dereceye giren öğrencilere yemek, müzik ve sohbet eşliğinde ödüllerini sunmuşlardır.
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemiz 60. Yaşını Kutlamaktadır
TYSD’mizin 96 yıllık onurlu tarihinin 60 yılında var olmaktan, değerli bağışçılarımızla birlikte hizmet etmekten, hayatlara dokunmaktan, paylaşmaktan, iyi olmaktan, iyilik yapmaktan mutluyuz. 60. Yaşımızı kutlamaya hepinizi bekliyoruz. 60 yıldır bizden
TYSD Üsküdar Şubemizin Mardin Nusaybin Sınırtepe İlkokuluna Yardımları
Mardin Nusaybin Sınırtepe İlkokulu Anasıfının badana ve boyasıni yaptırarak yenilenmesini sağladık.. Öğrencilerin ihtiyacı olan kitap, kırtasiye, oyuncak, minder, perde, abajur ve ayakkabıları temin ederek okullarina teslim ettik… Güzel ve başarı
TYSD Üsküdar Şubemiz Kuruluşunun 59. Yıldönümünü Kutlamaktadır
TYSD ÜSKÜDAR ŞUBESİ olarak 59. Kuruluş Yılımızı kutlamanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm TYSD Camiamıza bereketli ve sağlıklı çalışma yılları dileriz. Video erişim linki: https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/2129883903877930 #59yıl #tysd 08.05.2023