TYSD Üsküdar Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlamaktadır
Üyemizin elleriyle yaptığı 100. yıl pastamızla Şubemizde CUMHURİYETİMİZİN 100. yılını tekrar coşkuyla kutladık.
02.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Üsküdar Şubemizin İftar Yemeği
Gündüz fitre ve zekat dağıtımımızı gerçekleştirdik… Akşam ise bağışçılarımız ve dostlarımızla burslu öğrencilerimiz yararına Boğazda iftar yemeğinde beraber olduk… Teşekkürlerimizle…
TYSD Üsküdar Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
Derneğimizin 95. Kuruluş yılı dolayısıyla TYSD Üsküdar Şubesi olarak, Genel Merkezimizin önderliğinde hazırlanacak Yemek Kitabı Projesine ‘İstanbul Pilavı’ ve ‘Güllaç’ ile katıldık. Eskişehir Şubemizin gerçekleştirdiği organizasyonda yemeklerimizin görsellerini, tariflerini ve
TYSD Üsküdar Şubesi’nden Kompozisyon Yarışması
Şubemiz geleneksel hale gelen kompozisyon yarışmasının yedincisini düzenlemiş, dereceye giren öğrencilere yemek, müzik ve sohbet eşliğinde ödüllerini sunmuşlardır.