TYSD Tokat Şubesi
Sayın Valimiz Dr. Ozan BALCI’yı makamında ziyaret ederek, kendilerine yeni görevinde başarılar diledik…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
“Ey yükselen yeni nesil. İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.” “Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir.” Cumhuriyet’imiz, BAYRAMIMIZ KUTLU ve DAİM
TYSD Genel Merkezimize Mezun Olan Öğrencimizin Duygusal Ziyareti
Sevgili Samet KENGER Kayseri’den geldi, öğrencimiz oldu 4 yıl önce. Hep sıcak, hep gülen, hep yardımseven davrandı TYSD Ailemize. Biz onu ve tüm öğrencilerimizi çok seviyoruz. Bugün Genel Merkezimize ailesi
TYSD Genel Merkezimizin 72. Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirmiştir
72.Olağan Genel Merkez Genel Kurulumuzu 28-29 Mayıs 2022 tarihlerinde 63 Şubemizin katılımıyla Ankara Latanya Otel’ de gerçekleştirdik. Katılan Şube Başkanlarımıza, delege arkadaşlarımıza, misafirlerimize; Genel Kurulumuzu başarıyla yöneten DİVAN KURULU Üyelerimize