TYSD Genel Merkezi
Onurluyuz, gururluyuz…
https://www.yurtgazetesi.com.tr/dunya/uskup-e-ataturk-heykeli-cok-yakisti-h147013.html
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Karadeniz Sel Felaketine Yardımları
Karadeniz Sel Felaketi için bir olduk beraber olduk. Bağışçılarımıza, şubelerimize minnettarız. Yardımlarımızı gece gündüz demeden çalışarak yerine ulaştıran Kastamonu, Çatalzeytin ve Sinop Şubelerimize teşekkürlerimizle… Dileriz ki Allah bir daha böyle
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
Bu tarihi yolculukta TYSD olarak biz de yerimizi aldık… Tıpkı 92 yıl önce Atamızın bize gösterdiği hedefe yol aldığımız gibi… Ulu önder M.Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarına şükran ve minnetlerimizle
Hasvak Ödül Töreni
Genel Başkanımız Birsen Eldem’e, kuruluşunun 40.yılını kutlayan HASVAK’ın (Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı) kendilerine katkı sağlayan kişi ve kuruluşlara verdiği Hizmet ve Teşekkür Ödülü 17 Nisan 2015 Cuma