TYSD Soma Şubesi Genel Kurulu
Soma şubemiz Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirmiş, yeni yönetim, ve denetim kurullarını seçmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemizin Çiftlerimize Yardımı
Pandemi döneminde zor şartlarda yuvalarını kurmaya çalışan gençlerimizin çeyizlerine çam sakızı çoban armağanı diyerek katkı sağladık. Bağışcılarımıza, emek veren herkese teşekkür eder, çiftlerimize ömür boyu mutluluklar dileriz…
TYSD Soma Şubemizin İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizde dostlarımızla beraber olduk. Kaymakamımızın eşleri Sn. Ayşe ALTINTAŞ’a, Belediye Başkanımız ve eşleri Sn. Ali – Türkan TÜLUP’a, siyasi parti temsilcilerine ve Soma’nın yardım seven ailesine teşekkür ederiz…
TYSD Soma Şubemizin Erzak Yardımı
Ramazan ayı içinde bulunduğumuz bu zor şartlara rağmen sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek ihtiyaç sahiplerine erzak kolileri ve nakit yardımları ulaştırıldı. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, maddi manevi yardımda