TYSD Soma Şubemiz
Bereketimiz bol, birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun diyerek aşuremizi kaynattık.
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Zafer Bayramımız’ı kutlamak üzere ATAMIZ’ ın huzurunda idik.. Nice 100. yıllara 30.08.2022
TYSD Soma Şubemizin Erzak, Kışlık Mont, Ayakkabı ve Kırtasiye Malzemesi Yardımları
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak ihtiyaç sahibi iki ailemize erzak yardımında bulunduk… Çocuklarımızın kışlık mont ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşıladık… Ayrıca öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulunduk… İyi günlerde kullanmalarını diliyor,
TYSD Soma Şubemizin İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizde dostlarımızla beraber olduk. Kaymakamımızın eşleri Sn. Ayşe ALTINTAŞ’a, Belediye Başkanımız ve eşleri Sn. Ali – Türkan TÜLUP’a, siyasi parti temsilcilerine ve Soma’nın yardım seven ailesine teşekkür ederiz…