TYSD Soma Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlamaktadır
Cumhuriyetimizin 100. Yılını büyük bir coşkuyla kutladık
Başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere Cumhuriyeti bize armağan eden tüm Şehit ve Gazilerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz.
01.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Doğa Sporları Etkinliğinde Stant Açmıştır
Soma Şubesi olarak Doğa Sporları Kulübü’nün 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle İlçemizin Darkale Köyünde düzenlediği Türkiye’nin dört bir yanından gelen Doğa Sporları Kulüplerinin katıldığı üç günlük etkinlikte Derneğimizi
TYSD Soma Şubemiz 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Programında
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak ilçemizde düzenlenen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programına katılarak bir kez daha Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi sevgi saygı ve
TYSD Soma Şubemiz SMA Tip 1 Hastası Kaan Efe Bebeğimiz için Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Üyelerimiz ve misafirlerimizle Ayvalık, Cunda Adası, Altınoluk, Akçay gezisi gerçekleştirdik ve gezimizden elde ettiğimiz bağışı SMA Tip 1 hastası Kaan Efe bebeğimizin tedavisi için hesabına gönderdik… Şifa dileklerimizle tüm misafirlerimize