TYSD Soma Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96 yılını biz de Ulu Önderimizin Anıtına çiçek bırakarak saygı, sevgi ve minnetle kutladık.
Ne Mutlu Türküm Diyene
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz Depremzede Ailelerimize Erzak Kolisi Yardımında Bulunmuştur
Depremzede ailelerimize ziyarete gittik. Erzak kolilerimizi, çocuklarımıza bayram kıyafetlerini, nakit desteklerimizi sağlık dileklerimizle sunduk. İhtiyaçlı ailelerimize ramazan yardımlarımızı ulaştırdık. Bağışçılarımıza, derneğimizi destekleyen dostlarımıza teşekkür ederiz. 14.04.2023
TYSD Soma Şubemiz SMA Tip 1 Hastası Bebeğimiz Kaan Efe Şanal için Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
Ayvalık, Cunda, Altınoluk ve Akçay Kültür Gezimizi üye ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik ve gelirini SMA Tip 1 hastası bebeğimiz Kaan Efe ŞANAL’ın yardım hesabına aktardık… Şifa dileklerimizle. 20.06.2022
TYSD Soma Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızı 101. Yılında çoşkuyla kutladık. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını saygı, şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad