Soma Şubemizin Maden Felaketi Sonrası Çalışmaları
Şubemiz elim bir maden kazasında kaybettiğimiz 301 madencimizin anısına lokma döktürerek dağıtmıştır. Nur içinde yatsınlar…
SOMA ŞUBEMİZİN çalışkan, gönlü büyük, fedakar arkadaşları, genel merkez ve şubelerimizce toplanan yardımın ulaşacağı ailelerin seçiminde itina ile çalışmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz SMA Tip 1 Hastası Bebeğimiz Kaan Efe Şanal için Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
Ayvalık, Cunda, Altınoluk ve Akçay Kültür Gezimizi üye ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik ve gelirini SMA Tip 1 hastası bebeğimiz Kaan Efe ŞANAL’ın yardım hesabına aktardık… Şifa dileklerimizle. 20.06.2022
TYSD Soma Şubesi Genel Kurulu
Soma şubemiz Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirmiş, yeni yönetim, ve denetim kurullarını seçmiştir.
TYSD Soma Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan ayında hayır sever dostlarımızın katkılarıyla erzak kolilerimizi ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor, çocuklarımıza bayram giysileri armağan ediyoruz. Bağışçılarımıza çok teşekkür ederiz. 19.04.2021