TYSD Soma Şubemiz SMA Tip 1 Hastası Bebeğimiz Kaan Efe Şanal için Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
Ayvalık, Cunda, Altınoluk ve Akçay Kültür Gezimizi üye ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik ve gelirini SMA Tip 1 hastası bebeğimiz Kaan Efe ŞANAL’ın yardım hesabına aktardık…
Şifa dileklerimizle.
20.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan sebebiyle hayırsever bağışçılarımızın desteğiyle ilk parti gıda kolilerimizin dağıtımına başladık. Afiyetle tüketilmesi temennilerimizle Hayırlı Ramazanlar dileriz. 02.04.2022
TYSD Soma Şubemiz 18. Kültür ve Sanat Festivali’nde Stand Açmıştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak 18. Kültür ve Sanat Festivali’ nde Derneğimizi tanıtmak amacıyla standımızı açtık… Emeği geçen tüm üyelerimize, bağışçılarımıza ve yardım seven dostlarımıza çok teşekkür ederiz.
TYSD Soma Şubemizin İhtiyaç Sahiplerine Yardımları
Ramazan Ayı öncesi daha çok ihtiyaç sahibine ulaşabilmek için, maske mesafe hijyen kurallarına uyarak ramazan yufkalarımız yapıldı ve siparişler sahiplerine ulaştırıldı. Bereketle, sağlıkla, hayırla tüketilmesini dileriz. 04.04.2021