TYSD Soma Şubesi Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
Soma Şubemiz, Pancar Parkta gerçekleştirilen, Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Sivil Toplum Örgütlerinin katılımı ile oluşturulan “Soma Üreten Kadınlar Birliği ” 5-8 Mart tarihleri arasında düzenlenen “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” etkinliklerine katıldılar.
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz 18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Programında
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak ilçemizde düzenlenen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programına katılarak bir kez daha Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi sevgi saygı ve
TYSD Soma Şubesi
Yeni ve eski üyelerimizi tanıştırmak amacıyla düzenlediğimiz kahvaltımıza katılan tüm üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz…
TYSD Soma Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Zafer Bayramımız’ı kutlamak üzere ATAMIZ’ ın huzurunda idik.. Nice 100. yıllara 30.08.2022