TYSD Sarıyer Şubesi Genel Kurulu
Sarıyer Şubemiz Genel Kurulunu başarıyla tamamlamış,yeni Yönetim ve denetim Kurullarını oluşturmuşlardır. arkadaşlarımızı tebrik eder,başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizin Öğrencilerimize Armağanları
Dostlarımızla yeni yılımızın huzurlu, sağlıklı olmasını diledik. Öğrencilerimize armağanlarını verdik. 06.01.2022
TYSD Sarıyer Şubemiz Ardahan Çıldır İlçesi Çıldır İlkokulu Öğrencilerine Kışlık Giysi Yardımında Bulunmuştur
Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Ardahan Çıldır İlçesi Çıldır İlkokulu öğrencilerine 32 adet kaşkol, 39 adet bere, 12 adet yelek ayrıca 25 mont ve 25 çift bot hediye ettik. İyi günlerde
TYSD Sarıyer Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulumuzun sonrası yönetim kurulumuz ilk toplantımızı gerçekleştirdi. Beraberlik,başarı ve bereket dileyerek çalışmalarımıza başladık. Yeni çalışma dönemimiz tüm TYSD Camiasına hayırlı ve uğurlu olsun.