TYSD Sarıyer Şubesi Başkanı Nuran Alson’un Resim Sergisi
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizden Eğitime Destek
Zonguldak ili Devrek ilçesi Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ nin elektromekanik eksiklerini tamamladık. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
TYSD Sarıyer Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Üyelerimizle birlikte ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına Polonezköy-Şile-Ağva Gezisi düzenledik. Katılan tüm misafirlerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz. 02.11.2023
TYSD Sarıyer Şubemizin Öğrencilerimize Tablet ve Bilgisayar Yardımı
ATATÜRK EĞİTİM BURSLU 60 öğrencimizin burslarını vermeye devam ediyoruz. 5 öğrencimize dizüstü bilgisayar, 1 öğrencimize tablet hediye ettik, birlikte mutlu olduk. Destek olan, emeği geçen herkese teşekkür ederiz…