TYSD Sarıyer Şubemizin Kültür Turu
Gölcük Eriklitepe tabiat parkı ve Değirmendere’ye kültür turu düzenledik. Bağışlarımız öğrencilerimiz için. Teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubesi Genel Kurulu
Sarıyer Şubemiz Genel Kurulunu başarıyla tamamlamış,yeni Yönetim ve denetim Kurullarını oluşturmuşlardır. arkadaşlarımızı tebrik eder,başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
TYSD Sarıyer Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluşmuştur
Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı Öğretmenler Huzurevine bir adet 3 motorlu hasta yatağı bağışladık… İki yıl aradan sonra, öğrencilerimizle kahvaltıda buluşmanın sevincini yaşadık, yaşam koçu Nuray hanım’da bize katıldı ve çok
TYSD Sarıyer Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
TYSD Kağıthane Şubemiz’in desteğiyle 10 adet kurban kesilerek dağıtıldı… Ayrıca Şubemizde 100 kg. kurban eti toplam 70 aileye ulaştırıldı… Yardımseven bağışçılarımıza, Kağıthane Şubesi Yönetim Kurulu’na ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza