TYSD Sarıyer Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencileri Mezun Olmuştur
ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimizin mezuniyet heyecanlarını bizimle paylaşmaları Bağışçılarımızı ve Derneğimizi çok mutlu etti. Yolunuz açık, şansınız bol olsun sevgili gençlerimiz, sizleri seviyor ve güveniyoruz…
08.08.2022
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubesi Genel Kurulu
Sarıyer Şubemiz Genel Kurulunu başarıyla tamamlamış,yeni Yönetim ve denetim Kurullarını oluşturmuşlardır. arkadaşlarımızı tebrik eder,başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
TYSD Sarıyer Şubemizin Öğrencilerimize Tablet ve Bilgisayar Yardımı
ATATÜRK EĞİTİM BURSLU 60 öğrencimizin burslarını vermeye devam ediyoruz. 5 öğrencimize dizüstü bilgisayar, 1 öğrencimize tablet hediye ettik, birlikte mutlu olduk. Destek olan, emeği geçen herkese teşekkür ederiz…
TYSD Sarıyer Şubemizden Eğitime Destek
Zonguldak ili Devrek ilçesi Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ nin elektromekanik eksiklerini tamamladık. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.