TYSD Sarıyer Şubemizden Eğitime Destek
Zonguldak ili Devrek ilçesi Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ nin elektromekanik eksiklerini tamamladık. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Bağışçılarımız tarafından 21 adet koç ve 1 adet büyükbaş kurban bağışını dini vecibelere uygun kestirip, ihtiyacı olan 170 aileye, derneğimizden ve Sarıyer Belediyesi’nin eliyle, evlere ulaştırdık. Bağışçılarımızın hayırlarını Allah kabul
TYSD Sarıyer Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluşmuştur
Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı Öğretmenler Huzurevine bir adet 3 motorlu hasta yatağı bağışladık… İki yıl aradan sonra, öğrencilerimizle kahvaltıda buluşmanın sevincini yaşadık, yaşam koçu Nuray hanım’da bize katıldı ve çok
TYSD Sarıyer Şubemiz Ardahan Çıldır İlçesi Çıldır İlkokulu Öğrencilerine Kışlık Giysi Yardımında Bulunmuştur
Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Ardahan Çıldır İlçesi Çıldır İlkokulu öğrencilerine 32 adet kaşkol, 39 adet bere, 12 adet yelek ayrıca 25 mont ve 25 çift bot hediye ettik. İyi günlerde