TYSD Sarıyer Şubemiz
Sarıyer Turgut AKAN ve Sarıyer Fatih İlköğretim Okullarının 52 öğrencisine bot ve mont, okullarında kullanmaları içinde projeksiyon makinası ve beyaz tahta armağan ettik.
Güle güle kullanın sevgili çocuklar, sizi seviyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizin Yardımları
Ramazan ayı ve Covid-19 nedeni ile yönetim kurulumuz aralıksız çalıştı, bağışçılarımızın da desteği ile elimizden geldiği kadar yardımlarımızı yerine ulaştırdık. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım bölümüne, Cerrahpaşa Araştırma
TYSD Sarıyer Şubemizin Başkanına “Cumhuriyet’in Üreten Kadınları” Ödülü Takdimi
Şube Başkanımız çok değerli Nuran ALSON’a Sarıyer Belediyesinin Cumhuriyet ‘imizin 97. yılı anısına verdiği “CUMHURİYET ‘in ÜRETEN KADINLARI “ ödülü takdim edilmiştir. Cumhuriyetimizin aydın yüzü, derneğimizin duayen Başkanlarından, Cumhuriyet aşığı
TYSD Sarıyer Şubemizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlaması
Sarıyer İlçemiz’de gerçekleşen “8 Mart Dünya Kadınlar Günü “etkinliklerine Şube Başkanımız Nuran ALSON ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldılar… 11.03.2021