TYSD Sarıyer 41. Yıl Kutlaması
TYSD Sarııyer Şube Başkanımız Sayın Nuran ALSON İstanbul Şubeleri ve Sarıyerli Dostlar ile 41. Onur Yılını Kutlamışlardır. Genel Başkanımız Sayın Birsen ELDEM’in ifadesi ile “Ömrünüzü” verdiğiniz TYSD size minettardır. 41. onur Yılınız kutlu olsun.
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizin Kurban Bayramı’nda Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Kurban Bayramının ilk iki gününde 13 adet küçükbaş ve 1 adet büyükbaş kurban etini çevremizde bulunan170 ihtiyaçlı aileye ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm bağışçılarımıza teşekkür eder, iyi bayramlar dileriz. Allah kabul
TYSD Sarıyer Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluşmuştur
Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı Öğretmenler Huzurevine bir adet 3 motorlu hasta yatağı bağışladık… İki yıl aradan sonra, öğrencilerimizle kahvaltıda buluşmanın sevincini yaşadık, yaşam koçu Nuray hanım’da bize katıldı ve çok
TYSD Sarıyer Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Üyelerimizle birlikte ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına Polonezköy-Şile-Ağva Gezisi düzenledik. Katılan tüm misafirlerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz. 02.11.2023