TYSD Salihli Şubesi..
Derneğimizin 91. , Şubemizin 55. kuruluş yılını değerli bağışçılarımız, üyelerimiz ve yardım seven dostlarımız ile birlikte düzenlemiş olduğumuz kahvaltımızda kutladık. Psikolog Ülkem YILDIRIM gönüllülük, iyilik yapmak, yardım etmek ve eğitim ile ilgili bir söyleşi yaptı misafirlerimizle. Kurabiyelerimizi ve yeşeren kalemlerimizi günün anısına armağan ettik dostlarımıza…
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin Çalışma Döneminin Son Etkinliği
Çalışma dönemimizin son etkinliği olan kahvaltımızda TYSD Ailemiz, Dostlarımız bir araya geldik. Daha sonra Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hazırladığımız Girişimci Kadınlar el emeği Stantlarında
TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemişlerdir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için düzenlediğimiz yemeğimize katılarak bizleri mutlu eden yardım seven dostlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz. Sağlıkla, iyilikle yeniden bir arada olmak dileğiyle… 18.12.2021
TYSD Salihli Urla Kültür Gezisi
Şubemiz olarak üyelerin katılımı ile Urla’ya günü birlik kültür gezisi düzenlenmiştir. Çeşitli okullarda bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımda bulunulmuştur.