TYSD Salihli Şubesi Kuruluş Yıldönümü Etkinliği
Şubemizin düzenlediği 87’nci yıl kutlama yemeğinde geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerimizden Yasemin YAZGAN, “HAR” isimli kitabını derneğin yararını imzalayarak gelirini bağışlamıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubesinden Anasınıfı Donanımı
Anasınıfı donanımı gerçekleştiren şubemiz, çeşitli ilköğretim okulu öğrencilerinin okul kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamıştır.
TYSD Salihli Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
ATAMIZI aramızdan ayrılışının 81. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle andık…
TYSD Salihli Şubemizin İftar Yemeği
Asker ve polis şehit ailelerimizin yanlarında olduğumuzu, onları unutmadığımızı hissettirebilmek adına iftar yemeğimizde bir aradaydık… Duygulu, hüzünlü ama bir o kadarda mutlu ayrıldılar iftarımızdan… Sayın Kaymakamımız Levent KILIÇ, Emniyet Müdürümüz