TYSD Salihli Urla Kültür Gezisi
Şubemiz olarak üyelerin katılımı ile Urla’ya günü birlik kültür gezisi düzenlenmiştir. Çeşitli okullarda bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımda bulunulmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin Sağlık Çalışanlarımıza Tıbbi Malzeme Desteği
Covid-19 ile mücadele sürecinde sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak için Salihli Devlet Hastanemize 300 adet koruyucu Medikal Tulum temin ettik. Doktorlarımıza, hemşirelerimize, sağlık personelimize teşekkürlerimizi, minnetlerimizi sunduk…
TYSD Salihli Şubemiz Yaptırmayı Hedeflediğimiz TYSD Atatürk Anaokulumuz için Etkinlik Düzenlemiştir
Dostlarımız,üyelerimiz, TYSD Ailemiz kahvaltıda buluştuk. Yeni çalışma dönemimizde buluşmak üzere sözleştik. Tüm misafirlerimizle birlikte kahvaltımızın bağışını Hatay / Antakya Kuzeytepe’de yaptırmayı hedeflediğimiz TYSD ATATÜRK ANAOKULU’muza aktarmaya heyecanla karar verdik. Destek
TYSD Salihli Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayımızın bereketi ile 100 ailemize alışveriş çeki verdik. Deprem bölgemize giysiler gönderdik. Salihli’ye gelen 5 depremzede ailemizin ev eşyalarını alarak tüm ihtiyaçlarını karşıladık. Öğrencilerimize bursları ile beraber bayram harçlıklarını