TYSD Polatlı Şubesi Genel Kurulu
Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Polatlı Şube Başkanımız Nuriye OKUR’dan tüm Şubelerimize mesaj var.
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ POLATLI ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURULUMUZU Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Sn.Dilek Bayazıt ve Sn.Hale Duru ‘nun katılımları ile gerçekleştirdik.
Gönlü bol ekibimle beraber yeniden güven tazeledik. Derneğimize gönül verip bize güvenen dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.
Birlik, beraberlik içinde, bereketli, başarılı bir çalışma dönemi diliyorum bize ve TYSD’nin tüm Şubelerine…
Yardımlaşmanın ve paylaşmanın hazzını duyacağımız nice güzel yıllarımız olsun…
90. YILIMIZ KUTLU OLSUN…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyet Bayramımızın 99.yıl resmi kutlamalarının yanısıra ADD Polatlı Şubesi’ nin de kutlamalarına katılarak, en büyük bayramımızı coşku ile kutladık. Cumhuriyetimiz İlelebet Yaşasın. 02.11.2022
TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Türk milletinin ortak iradesi ve eşsiz mücadelesi sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü coşku ve kıvançla kutladık. Milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişi yolunda verdikleri mücadeleler için başta Gazi Mustafa Kemal
TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için Bahar Kahvaltısı Etkinliği Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Bursumuza destek amacıyla düzenlediğimiz Bahar Kahvaltımızda Genel Başkanımız Sn. Dilek BAYAZIT ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızı aramızda görmekten büyük onur duyduk. Ayrıca Belediye Başkanımızın eşi Sn.