TYSD Polatlı Şubemizden Burslu Öğrenciler Yararına Gezi Etkinliği
Dostlarımızla, Baştanbaşa Rusya Beyaz Geceler Kültür gezisine çıktık. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz, görsellerimiz siz değerli takipçilerimiz için.
Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak için düzenlediğimiz, coğrafyasına hayran kaldığımız Tunceli-Kemaliye-Elazığ Kültür gezisinde bizimle birlikte olan ve destekleyen tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz. 30.10.2023
TYSD Polatlı Şubemizin Çocuklarımıza Kaban, Bot, Atkı ve Bere Armağanları
Çocuklarımız üşümesin diye, İlçemiz Esentepe Ortaokulu’ndaki 50 çocuğumuzun kaban ve botları ile, atkı ve berelerini; Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndaki 62 çocuğumuzun da atkı ve berelerini hediye ettik. Sağlıkla, güle güle kullansınlar…
TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Derneğimizin 95. Kuruluş Yılını Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin 100 Derneğimizin 95.yılı için düzenlediğimiz Kahvaltı Etkinliğimizde üyelerimiz ve dostlarımızla birlikte özlem giderdik. Yönetim Kurulumuz tarafından hazırlanan aşuremizi sağlık ve bereket dileklerimizle ikram ettik. Coşku ile geçen bu etkinliğimizde