TYSD Polatlı Şubemizin Etkinlikleri
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi’nin düzenlediği etkinliklerine katıldık. Engelini aşan çocuklarımızın mutluluğuna, sevincine ortak olduk. Engelimiz yeter ki yüreklerde olmasın…
Doğuştan kolları olmayan kızımızın giysi ve ihtiyaçlarının karşılanmasını sağladık ve ensefalit sekeli hastası bir kızımıza da engelli koltuğu hediye ettik.
Öğrenci burslarına destek sağlamak için kaplıca kültür gezisi düzenledik, tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemiz Diriliş Yolu Yürüyüş Etkinliğine Katılmıştır
Sakarya Meydan Muharebesi’nin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde Karatepe ve Sakarya Köyü 13. Grup Şehitliği’me düzenlenen Diriliş Yolu Yürüyüşüne katıldık. Türkiye’nin dört yanından gelen Dağcılık Federasyonu’na bağlı misafirlerimize kendi hazırladığımız aşurelerimizi
TYSD Polatlı Şubemizin Yardımları
Derneğimizin kuruluşunun 93., Polatlı Şubemizin 48. Yılını büyük onur ve gururla kutladık… TYSD Ailemize, sağlıkla, birlik beraberlik içinde nice başarılı ve bereketli yıllar diliyoruz… İhtiyaç sahibi bir ailemizin, felçli ve
TYSD Polatlı Şubesi
ATAMIZIN aramızdan ayrılışının 81. yılında Cumhuriyet Meydanı ve Kültür Merkezindeki anma törenlerine katıldık. Ruhun Şad Olsun ATAM…