TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyet Bayramımızın 99.yıl resmi kutlamalarının yanısıra ADD Polatlı Şubesi’ nin de kutlamalarına katılarak, en büyük bayramımızı coşku ile kutladık.
Cumhuriyetimiz İlelebet Yaşasın.
02.11.2022
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemizden Burslu Öğrenciler Yararına Gezi Etkinliği
Dostlarımızla, Baştanbaşa Rusya Beyaz Geceler Kültür gezisine çıktık. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz, görsellerimiz siz değerli takipçilerimiz için. Teşekkür ederiz…
TYSD Polatlı Şubesinden Giysi Yardımı
Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından gönderilen 18 koli giysiyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.
TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Türk milletinin ortak iradesi ve eşsiz mücadelesi sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü coşku ve kıvançla kutladık. Milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişi yolunda verdikleri mücadeleler için başta Gazi Mustafa Kemal