Polatlı’dan GAP Gezisi
Şubemiz öğrencilerimizin bursları için GAP kültür gezisi düzenlemiştir. Engelliler Haftası’nda bir kızımıza özel araç hediye etmişlerdir. Şubemiz Gençlik Haftası’nda “UMUTLARIMIZI FIDANLARIMIZ ILE BÜYÜTELİM KAMPANYASI” çerçevesinde 1000 adet fidan dikerek “Yardımsevenler Ormanı” oluşturmuştur.
Diğer Yazılar
“Her Apartman İle Bir Üniversitesi Öğrencisi Okutuyoruz” Projesi
Şubemiz yeni çalışma dönemine yine çok güzel bir proje ile başladı. Polatlı’daki Apartmanların sakinlerini dilerlerse “öğrenci bursu vermeye “davet ediyorlar. Emeği geçenlere ve destek olan dostlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.
TYSD Polatlı Şubemizin Ocak Ayındaki Faaliyetleri
Ocak ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi sizlerle paylaşmak isteriz… * Uzaktan eğitime destek çerçevesinde, bağışçılarımızın katkıları ve Genel Başkanımız’ın çözüm odaklı desteği ile, bir üniversite öğrencimize daha dizüstü bilgisayar hediye ettik.
TYSD Polatlı Şubesi
Derneğimizin 91.Kuruluş yıldönümünde, Yönetim Kurulu ve üyelerimizle,Ata’mızın huzurunda, İstiklal Marşımızı söyleyip, saygı ve minnet duygularımızla çelenk sunma töreni yaptık. Şubemizde üyelerimizle , günümüzü kutladık, sonrasında Kaymakamımız Sn. Mahmut Nedim Tunçer’i