TYSD Niğde Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri

TYSD Niğde Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri

Şubemizce Niğde’de bir şehit ailesine para yardımı yapılmıştır. Ayrıca Niğde Devlet Hastanesi psikiyatri bölümüne iki adet hasta dinlenme salonu döşenmiştir. Bir salona derneğimizin diğerine bağışçımızın adı verilmiştir.

Şubemize başvuran Faik Şahenk Anadolu Lisesi Öğrencilerine Anıtkabir ziyareti için, ayrıca güzel sanatlar lisesi öğrencilerine Kıbrıs’da verecekleri konsere gidebilmeleri için yol parası desteği vermiştir.

50 üniversite öğrencisine her ay burs veren şubemiz, hasta vatandaşlarımıza da sürekli olarak sağlık yardımında bulunmaktadır.

 

 

 

Diğer Yazılar

Ordu

TYSD Ordu Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları

Ramazan ayı için hazırlanan gıda kolilerimiz sofralara bereket olsun. Bez ve yakıt yardımlarımıza da devam ediyoruz. Bizi gönülden, bağışlarıyla destekleyen değerli Ordu’lu dostlarımıza minnettarız… 09.04.2022

Ordu

TYSD Niğde Şubemizin 88. Yıl Kutlamaları

Şubemiz 88. Yıl Kutlamaları kapsamında NİĞDE Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Bölümünü ziyaret etmiştir.       

Ordu

TYSD Ordu Şubemiz 45 Çocuğumuza Bayramlık Armağanında Bulunmuştur

Derneğimizin vefalı dostları, bağışçılarımız ile Ramazan ayı yardımlarımızı sofralara ulaştırdık. Arefe günüde Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şubesini ziyaret ederek 45 çocuğumuza bayramlık giysilerini armağan ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz,