TYSD Niğde Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri
Şubemizce Niğde’de bir şehit ailesine para yardımı yapılmıştır. Ayrıca Niğde Devlet Hastanesi psikiyatri bölümüne iki adet hasta dinlenme salonu döşenmiştir. Bir salona derneğimizin diğerine bağışçımızın adı verilmiştir.
Şubemize başvuran Faik Şahenk Anadolu Lisesi Öğrencilerine Anıtkabir ziyareti için, ayrıca güzel sanatlar lisesi öğrencilerine Kıbrıs’da verecekleri konsere gidebilmeleri için yol parası desteği vermiştir.
50 üniversite öğrencisine her ay burs veren şubemiz, hasta vatandaşlarımıza da sürekli olarak sağlık yardımında bulunmaktadır.
Diğer Yazılar
TYSD Ordu Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Başarılı, bereketli, sağlıklı bir çalışma dönemi olmasını diler, derneğimize emek veren tüm arkadaşlarımıza, üyelerimize, dostlarımıza teşekkür ederiz. 31.01.2022
TYSD Ordu Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan yardımlarımızı ihtiyaçlı ailelerimize dağıttık. Bağışçılarımızın hayırlarının kabul görmesini diler, teşekkür ederiz. 11.05.2021
TYSD Ordu Şubemizin Gıda Yardımları
Ramazan Ayımız bereketi ve bolluğu ile geliyor. Değerli Ordu’lu yardım seven dostlarımıza teşekkür ederiz. Sofraların tadı tuzu olmak Derneğimizi ve bağışçılarımızı her daim huzurlu kılıyor, Allah kabul etsin. 11.04.2021