TYSD Niğde Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri

TYSD Niğde Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri

Şubemizce Niğde’de bir şehit ailesine para yardımı yapılmıştır. Ayrıca Niğde Devlet Hastanesi psikiyatri bölümüne iki adet hasta dinlenme salonu döşenmiştir. Bir salona derneğimizin diğerine bağışçımızın adı verilmiştir.

Şubemize başvuran Faik Şahenk Anadolu Lisesi Öğrencilerine Anıtkabir ziyareti için, ayrıca güzel sanatlar lisesi öğrencilerine Kıbrıs’da verecekleri konsere gidebilmeleri için yol parası desteği vermiştir.

50 üniversite öğrencisine her ay burs veren şubemiz, hasta vatandaşlarımıza da sürekli olarak sağlık yardımında bulunmaktadır.

 

 

 

Diğer Yazılar

Ordu

Ordu’nun Bahar ve El İşi Sergisi

Şubemiz baharla beraber üyelerinin yılı içerisinde göz nuru ve el emeği ile ürettikleri el işi ürünlerini sergilemişlerdir.      

Ordu

TYSD Ordu Şubemizin Gıda Yardımları

Ramazan Ayımız bereketi ve bolluğu ile geliyor. Değerli Ordu’lu yardım seven dostlarımıza teşekkür ederiz. Sofraların tadı tuzu olmak Derneğimizi ve bağışçılarımızı her daim huzurlu kılıyor, Allah kabul etsin. 11.04.2021

Ordu

TYSD Ordu Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları

Ramazan ayı için hazırlanan gıda kolilerimiz sofralara bereket olsun. Bez ve yakıt yardımlarımıza da devam ediyoruz. Bizi gönülden, bağışlarıyla destekleyen değerli Ordu’lu dostlarımıza minnettarız… 09.04.2022