TYSD Ordu Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Atamızın aramızdan ayrılışının 81. yılında saygı, sevgi ve minnetlerimizi sunduk…
Diğer Yazılar
TYSD Ordu Şubemizden Bağış
Ordu valimizin Eşine nezaket ziyaretinde bulunan şubemiz, Akkuş Salman Beldesi Kargı Ferhat İlköğretim Okulu’na giyim yardımı ve nakdi bağış yardımında bulunmuştur.
TYSD Ordu Şubemiz 45 Çocuğumuza Bayramlık Armağanında Bulunmuştur
Derneğimizin vefalı dostları, bağışçılarımız ile Ramazan ayı yardımlarımızı sofralara ulaştırdık. Arefe günüde Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şubesini ziyaret ederek 45 çocuğumuza bayramlık giysilerini armağan ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz,
Ordu’nun Bahar ve El İşi Sergisi
Şubemiz baharla beraber üyelerinin yılı içerisinde göz nuru ve el emeği ile ürettikleri el işi ürünlerini sergilemişlerdir.