TYSD Ordu Şubesi Genel Kurulu
25. Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Katılan üyelerimize, dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
Şubemizin 83. Kuruluş Yılımızı Kutladık
Şubemiz 83. kuruluş yılımızı kutlamak için düzenlediği gecede, derneğimize katkı sağlayan bağışçılarımızı ödüllendirmiştir. Şubemiz anasınıfı açılışını gerçekleştirmiştir.
TYSD Ordu Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan ayı için hazırlanan gıda kolilerimiz sofralara bereket olsun. Bez ve yakıt yardımlarımıza da devam ediyoruz. Bizi gönülden, bağışlarıyla destekleyen değerli Ordu’lu dostlarımıza minnettarız… 09.04.2022
TYSD Niğde Şubemizin 88. Yıl Kutlamaları
Şubemiz 88. Yıl Kutlamaları kapsamında NİĞDE Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Bölümünü ziyaret etmiştir.