TYSD Mudanya Şubesinin 91. Kuruluş Yılı ve Kadınlar Günü Kutlaması
91. Kuruluş yılımızı ve Kadınlar Gününü birlikte kutladık.
Emeklerini 91 yıldır karşılıksız Derneğimize veren, her işte emekleri ile yılmadan çalışan tüm kadınlarımıza saygıyla selam olsun….Bağışlarımız burslu öğrencilerimize .Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemizin Şükrü Çavuş Şehit Eroğlu İlkokuluna Yardımları
Mudanya Şükrü Çavuş Mahalle Muhtarı Şeref ŞAŞ’ın yardım çağrısına sessiz kalmadık… Şükrü Çavuş Sait Eroğlu İlkokulu’nun ihtiyacı olan 250 lt.lik 2 adet çöp kutusu, 11 adet 12 lt.lik çöp kutusu,
TYSD Mudanya Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Çocuklarımızın eğitimlerine destek, sevinçlerine ortak olmaktan bizler ve değerli bağışçılarımız çok mutlu olduk. Emek veren, katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz…
TYSD Mudanya Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yılbaşı kermesimize gösterilen ilgi, Derneğimize verilen destek bizleri mutlu etti. 2024 yılımızın sağlık, başarı, bereket, huzur ile gelmesini diler, ülkemiz ve dünyaya barış getirmesini