TYSD Mudanya Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Eskişehir Gezimizi üye ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.
Teşekkürlerimizle.
30.11.2022
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemizin Gıda Yardımı
Salgın döneminde Yardımlaşmak, iyiliğin ve sevginin en güzel ifadesidir. Bizler TYSD Mudanya şubesi olarak, ilçemizde zor durumda olan ailelere yiyecek yardımı yapmaya karar verdik… Adına da ‘ASKIDA ERZAK’ dedik… Afişimizde
TYSD Mudanya Şubemiz 14 Mart Tıp Bayramını Kutlamaktadır
Ülkemizin dört bir yanında büyük özveri ve sorumluluk ile gece gündüz sağlığımız için emek veren hekim ve sağlık çalışanlarımızı 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlamak üzere ziyaret ettik. 14.03.2022
TYSD Mudanya Şubemizin Çocuklarımıza Okul Forması ve Kırtasiye Malzemesi Yardımları
Yeniden okullarına dönecek çocuklarımız için okul forması ve kırtasiye malzemeleri kampanyası başlattık… Çocuklarımız mutlu, biz mutlu. Başarı dileklerimizle… 04.09.2021