TYSD Mersin Şubemizden Kimsesiz Çocuklarımıza Hediyeler
Çocuk Evleri Sitesi ziyaretinde bulunarak üyelerimizin, destekleriyle hep yanımızda olan dostlarımızın katkılarıyla, 0-3 yaş grubu kimsesiz çocuklarımıza hediyelerimizi, büyük bir mutluluk içinde ulaştırdık. Tüm güzellikler minik yavrularımızla olsun. Bizimle birlikte olan ve katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkürler.
Diğer Yazılar
TYSD Mersin Şubemiz Yeni Çalışma Döneminin İlk Toplantısını Gerçekleştirmiştir
Yeni çalışma dönemimizin ilk toplantısını gerçekleştirdik; sağlık, başarı ve bereketli bir yıl temennilerimizle. 28.09.2022
TYSD Mersin Şubemizin Tablet Yardımı
İki yavrumuza, uzaktan öğrenimlerine destek amaçlı tablet alarak, yönetimimiz aracılığıyla kendilerine ulaştırdık. Sağlıklı, başarılı yıllar onlarla olsun, iyi günlerde kullansınlar…
TYSD Mersin Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kahvaltı Etkinliği
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimizi Mezitli Down Cafe’de gerçekleştirdik. Down sendromlu öğrencilerin de hizmet verdiği kahvaltıda, bizlerle birlikte olan Mezitli Belediye Baskanımız Sn. Neşet Tarhan’a ve tüm