TYSD Mersin Şubesi…
91. Yılımızı dostlarımızla çoşkuyla kutladık. Nicelerine…
Diğer Yazılar
TYSD Mersin Şubemizin Tablet Yardımı
İki yavrumuza, uzaktan öğrenimlerine destek amaçlı tablet alarak, yönetimimiz aracılığıyla kendilerine ulaştırdık. Sağlıklı, başarılı yıllar onlarla olsun, iyi günlerde kullansınlar…
TYSD Mersin Şubemiz 15 Öğrencimize Bot Yardımında Bulunmuştur
İhtiyacı olan 15 öğrencimize yağmurlar başlamadan bot hediye ettik. İyi günlerde, sağlıkla kullansınlar. 16.01.2023
TYSD Mersin Şubemizin Tekerlekli Sandalye, Kırtasiye Malzemeleri ve Öğrencilerimize Bilgisayar Yardımları
Şubemizden talep edilmiş olan tekerlekli sandalye, kırtasiye malzemeleri ve bilgisayar ihtiyaç sahiplerine tarafımızca ulaştırıldı. Sağlıkla, mutluluk içinde kullansınlar. Hastalara şifa, öğrencilerimize başarılar diliyor, bu vesileyle bize destek olan bağışçılarımıza şükranlarımızı