TYSD Mersin Şubesi Etkinlikleri
Üstay İlköğretim Okulundaki Anasınıfımızı ziyaret ettik, çocuklarımızı armağanlarla sevindirdik.
Büyüklerimizin Huzur evinde gönüllerini aldık, onlarla güzel saatleri paylaştık.
Dostlarımızla termal gezisine çıktık, bağışlarımız öğrencilerimiz için.
Bağışçılarımıza her etkinliğimizde bizlerle oldukları için teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Mersin Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kahvaltı Etkinliği
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz için düzenlediğimiz kahvaltı etkinliğimizi Mezitli Down Cafe’de gerçekleştirdik. Down sendromlu öğrencilerin de hizmet verdiği kahvaltıda, bizlerle birlikte olan Mezitli Belediye Baskanımız Sn. Neşet Tarhan’a ve tüm
TYSD Mersin Şubemizin Tekerlekli Sandalye, Kırtasiye Malzemeleri ve Öğrencilerimize Bilgisayar Yardımları
Şubemizden talep edilmiş olan tekerlekli sandalye, kırtasiye malzemeleri ve bilgisayar ihtiyaç sahiplerine tarafımızca ulaştırıldı. Sağlıkla, mutluluk içinde kullansınlar. Hastalara şifa, öğrencilerimize başarılar diliyor, bu vesileyle bize destek olan bağışçılarımıza şükranlarımızı
TYSD Mersin Şubemizin Acı Kaybı
Yönetim Kurulu Üyemiz Çiğdem BAL arkadaşımızı zamansız kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Değerli çalışma arkadaşımıza rahme, kederli ailesine ve TYSD Camiamıza başsağlığı diliyoruz. 05.04.2023