TYSD Manisa Şubesinin Gıda Ve Ayakkabı Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı için 200 koli gıda ve 100 çift ayakkabı yardımlarını muhtaç sahibi ailelere ulaştırmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizin 29 Ekim Kutlaması…
Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılarak Atamız’a minnetimizi sunduk…
TYSD Manisa Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92. yılımızı yoğun katılımlı bir çay daveti ile kutladık… Gelirini depremzedelerimizin yaralarını sarmak üzere Elazığ ve Malatya Şubelerimize göndereceğiz… Katılan ve katkı sağlayan iki sponsorumuza ve günümüze renk katan misafirlerimize
TYSD Manisa Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
İhtiyaç sahibi bir ailemize kuzine soba aldık ve evlerine kadar teslim ettik… Ayrıca bugün Kasım ayı Atatürk Eğitim burslarımızı yatırdık.. Destek veren üye, bağışçı ve dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. 02.11.2022