TYSD Manisa Şubemizin Nezaket Ziyaretleri
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Emin KURT ve 1. Komando Eğitim Tugay komutanı Albay Güven DERE’ye makamlarında nezaket ziyaretinde bulunduk.
Üniversitemizle ortak çalışmalar yapabilmek adına fikir alışverişinde bulunduk. Bizleri misafir ettikleri için teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
Manisa’nın Soma Ziyareti
Şubemiz Soma’yı ziyaret ederek, şehitlerimizi rahmetle anmıştır.
TYSD Manisa Şubemizden Çocuklarımıza Bayram Armağanı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yarışmalara katılacak olan “Vakıfbank Türk Birliği Okulu” nun çim hokeyi takımına ihtiyaçları doğrultusunda maddi bağışta bulunduk. Çocuklarımıza bayram hediyesi olsun
TYSD Manisa Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayı Boyunca; İhtiyaç sahibi 100 ailemize gıda torbası dağıttık. Vakıf İşhanı ‘ nda 150 öğrencimiz ve ailelerine iftar yemeği verdik. Hatay’ dan gelen depremzede bir ailemizin oğlunu bursiyer olarak