TYSD Manisa Şubemizin Yeni Yıl Yemeği
TYSD Manisa Şubesi olarak yeni yıl yemeğimizden kareleri sizlerle paylaşmak istedik. Geliri Atatürk Eğitim Bursu verdiğimiz öğrencilerimiz içindi. Katılan tüm gönlü güzel dostlarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı Derneğimizin 95. Yılını Büyük Bir Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin 100. yılı Derneğimizin 95. yılını büyük bir coşku ile kutladık… Gelirini ŞÜKRAN BİLGİNER ÖZEL EĞİTİM OKULU’ na bağışladığımız ve Manisa Güzel Sanatlar Lisesi Çok Sesli Korosunun katılımıyla renklenen etkinliğimize
TYSD Manisa Şubemizin Etkinliği
2021-2022 eğitim öğretim yılının açılışını uzun bir aradan sonra gerçekleştirdiğimiz ilk etkinliğimizle kutladık… Bereketli ve sağlıklı bir yıl olması dileklerimizle katılan, katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkürler. 06.10.2021
TYSD Manisa Şubemizin Yunus Emre Belediyesi İş Birliği ile Gerçekleştirdiği Kültür Gezisi
Bugün Yunus Emre Belediyesi ile iş birliği yaparak, üyelerimiz ve dostlarımızla kültür gezisi düzenledik… Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ ye yaptığı hizmetler ve bize bu gezi imkanını sağladığı için teşekkür