TYSD Manisa Şubesi Genel Kurulu
Manisa Şubemiz, 34. Genel Kurulunu da başarıyla gerçekleştirmiştir. Şube arkadaşlarımızı gönülden kutlar,Yeni çalışma döneminde de başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
6 Mayıs Hıdırellez Gezimizi Seferihisar’ a düzenledik. Dileklerimizi tekne turunda denize attık. ATATÜRK Eğitim Bursu verdiğimiz öğrencilerimiz için düzenlediğimiz gezimize katılan tüm misafirlerimize; ayrıca araç desteğiyle bizi çok mutlu eden
TYSD Manisa Şubemiz Şehit Gürkan Gökçek’in Ailesini Ziyaret Etmiştir
Manisa merkeze bağlı Yeşilköy’e ziyarete gidip, 1993 yılında Hakkari Çukurova’ da şehit düşen Gürkan GÖKÇEK’in ailesini ve köyün en yaşlı büyüğü teyzemizi ziyaret ettik. Çocuklarımız için aldığımız tabletler şehidimizin adını
TYSD Manisa Şubemiz Manisa’da Bulunan İmam Hatip Lisesi için Atatürk Köşesi Yaptırmıştır
Manisa’ da bulunan İmam Hatip Lisesi için; TYSD Genel Merkezimiz, Beyoğlu Şubemiz, Bakırköy Şubemiz, İzmir Şubemiz ve hayırseverlerimizin katkılarıyla ATATÜRK KÖŞESİ yaptırarak, öğrencilerimize gururla emanet ettik.. Sonsuz teşekkürlerimizle. 28.09.2022