TYSD Manisa Şubemizin Atatürk Köşesi Açılış Töreni…
Sancaklı İğdecik Hayrullah Divrik Ortaokulu’nda Atatürk köşesi açılışımızı çok güzel bir törenle gerçekleştirdik. Tören sonrası Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlar, Genel Başkanımız Sn. Birsen Eldem ve bağışçımız Necati Aksoy’un ruhuna lokma döktürdük. Bizlere plaket olarak merhum Genel Başkanımızın resminin hediye edilmesi çok duygulu anlar yaşamamıza sebep oldu… Bayramımız kutlu olsun…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizin Yunus Emre Belediyesi İş Birliği ile Gerçekleştirdiği Kültür Gezisi
Bugün Yunus Emre Belediyesi ile iş birliği yaparak, üyelerimiz ve dostlarımızla kültür gezisi düzenledik… Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ ye yaptığı hizmetler ve bize bu gezi imkanını sağladığı için teşekkür
TYSD Manisa Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Milletvekilimiz Sn. Özgür Özel’in katkılarıyla, 29 Ekim Kadınları Derneği ile Şubemizin ortaklaşa düzenlediği “CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA KAHVALTISI ” katılan misafirlerimizle birlikte tüm coşkusuyla gerçekleşti… Bayramımız Kutlu Olsun. 27.10.2021
TYSD Manisa Şubemiz 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılışını Yapmışlardır
Bugün 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı açılışımızı, TYSD Manisa Şubemiz ve Bahçeşehir Koleji iş birliğinde gerçekleştirdik. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Manisa’ya gelişinin 97. yıldönümü nedeniyle “ANILARLA ATATÜRK” isimli oyunu sahneleyen Cüneyt