TYSD Manisa Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu ve törenlerine TYSD Manisa şubesi olarak katıldık.
Nice 100. yıllara.
30.08.2022
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin 99. Yılını Manisa Valiliği Bando Takımı eşliğinde muhteşem bir misafir topluluğu ile kutladık. Bu vesile ile iki yeni üyemizin rozet takma törenini de gerçekleştirdik. Pasta ve bayraklarımız için Manisa
TYSD Manisa Şubesi 88. Yıl Kutlamaları
Manisa Şubemiz 88. KuruluşYılımız nedeniyle “Atatürk’ün Giydiği Kıyafetler ” Defilesi düzenlemiştir. Şehrin idari amirlerinin de katıldığı defile ilgiyle izlenmiştir.
TYSD Manisa Şubemizin 13. Ege Kadın Buluşması Etkinliği
16-17 Kasım tarihlerinde CKD Manisa Şubesi ev sahipliğinde Manisa Anemon Otel’de gerçekleştirilen 13. Ege Kadın Buluşması’na katıldık… “Birlikte yürüyoruz, birlikte güçleniyoruz” sloganıyla hareket edilen toplantıda Egeli kadının gücünü hepimize hissettiren,