TYSD Manisa Şubesinin Bağış Etkinliği
Dostlarımızla Yunus Parkta buluştuk. Bağışlarımız öğrencilerimiz için. Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
TBMM 85. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ihtiyaç sahibi 30 çalışkan öğrencimize tablet dağıtım töreni gerçekleştirdik… Törene Manisa Şehzadeler İlçesi Kaymakamı C. Hüsnü Çaykara ve eşi, İlçe Belediye Başkan Yrd.
TYSD Manisa Şubemizin Çocuklarımıza Bayramlık Hediyeleri
Çocuklarımızı sevindiren bağışçılarımıza minnettarız. Bayramlıklarını götürdük, sevinçlerine uzaktan ortak olduk…
TYSD Manisa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Geleneksel Ramazan iftarımızı bu yıl gerçekleştiremesek de maske ve mesafeye dikkat ederek 150 ihtiyaçlı ailemize gıda kolisi, et ve peynir dağıtımı gerçekleştirdik… Bağışçılarımıza minnetlerimizi sunuyor , hayırlı ramazanlar diliyoruz. 26.04.2021