TYSD Manisa Şubemizin Kültür Gezisi
Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Foça Gezimize katılan tüm üyelerimize, bağışçılarımıza ve dostlarımıza şükranlarımızla…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizden Atatürk Ayser Kani Çelikel İlköğretim Okulu’na Bağış
Şubemizce bağış olarak yaptırılan ATATÜRK AYSER KANİ ÇELİKEL İLKÖĞRETİM OKULU’nun dış cephesinin boya işlemleri bitti, içi devam ediyor. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize başarılı bir eğitim, öğretim yılı olmasını dileriz.
TYSD Manisa Şubemiz Şehit Gürkan Gökçek’in Ailesini Ziyaret Etmiştir
Manisa merkeze bağlı Yeşilköy’e ziyarete gidip, 1993 yılında Hakkari Çukurova’ da şehit düşen Gürkan GÖKÇEK’in ailesini ve köyün en yaşlı büyüğü teyzemizi ziyaret ettik. Çocuklarımız için aldığımız tabletler şehidimizin adını
TYSD Manisa Şubemizin Atatürk Eğitim Bursu Alan Öğrencilerimiz Yararına Kahvaltı Etkinliği
Bugün yaptığımız kahvaltımız Atatürk eğitim bursu alan öğrencilerimiz yararına idi. Sponsorumuz Miss Class Güzellik Merkezi sahibi Nurcan ve Ferhat Hasköy ve katılan herkese sonsuz teşekkürlerimizle… Kahvaltımızda aramıza yeni katılan üç