TYSD Manisa Şubemizin 29 Ekim Kutlaması…
Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılarak Atamız’a minnetimizi sunduk…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Her yıl olduğu gibi bu yıl da hayırseverlerimizin katkılarıyla 150 ailemize ve ATATÜRK Eğitim Bursu alan öğrencilerimize gıda torbası dağıtmanın mutluluğunu yaşadık. Bağışçılarımıza teşekkür eder, hayırlı ramazanlar dileriz. 15.04.2022
Manisa Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri
Şubemiz kuruluşumuzun 87’nci yılını Teras Restoran’da kutlamıştır. Kutlamaya Vali Sayın Erdoğan BEKTAŞ’ın eşi Esma BEKTAŞ, Manisa Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem ARSLAN’ın eşi Hacer ARSLAN, Erdinç Şirketler Grubu
TYSD Manisa Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlamaktadır
24 Kasım ÖĞRETMENLER GÜNÜ Yemeğimiz ve OBASYA Gezimiz üyelerimiz ve dostlarımızın katılımıyla çok güzel geçti… Öğretmenlerimizi kutluyor, tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. 21.11.2023