TYSD Manisa Şubesi Genel Kurulu
37. Olağan Genel Kurulumuzu dostlarımızın, üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.
Güven ve desteğiniz için teşekkür eder,bereketli ve başarılı bir çalışma dönemi daha dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubesinin Manisa Valisine Nezaket Ziyareti…
Sn. Valimiz Ahmet DENİZ’e makamında nezaket ziyaretinde bulunduk. Derneğimizi, çalışmalarımızı, projelerimizi, 91. yılımızı konuştuk . Teşekkür ederiz…
TYSD Manisa Şubemizin 150 Gıda Kolisi Yardımı
Yardım seven dostlarımızın katkılarıyla 150 ailemize gıda kolileri hazırladık. Ailelerimizi Derneğimize birer kişi alıp, sosyal mesafe kurallarına uyarak bağışlarımızı dağıttık. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz. Allah kabul etsin…
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz için düzenlediğimiz 4 Mart Bergama Kültür Gezimize katılan ve katkı sağlayan tüm üyelerimize, yardım seven dostlarımıza ve araç desteği