TYSD Manisa Şubemize Valimiz ve Eşinden Anlamlı Ziyaret
Valimiz Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz, dernek binamızda bizleri ziyaret etti.
Yönetim Kurulu olarak ağırladığımız valimiz derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Ziyaretinde, yardım derneklerinin gönülden gönüle kurulan bir köprü görevi üstlendiğini belirten Valimiz, yardım derneklerinin kadınların çalışmaları ve katkılarıyla daha da anlam kazandığını belirterek, başarı dileklerini iletti… Teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlamaktadır
24 Kasım ÖĞRETMENLER GÜNÜ Yemeğimiz ve OBASYA Gezimiz üyelerimiz ve dostlarımızın katılımıyla çok güzel geçti… Öğretmenlerimizi kutluyor, tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. 21.11.2023
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Çalışma dönemimizin son etkinliğini üyelerimiz ve dostlarımız ile birlikte Çamköy Atlıhan Restaurant düzenlediğimiz öğle yemeği ile yaptık… Katılan, katkı sunan tüm misafirlerimize, araç desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımızı Sn. Ferdi
TYSD Manisa Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu ve törenlerine TYSD Manisa şubesi olarak katıldık. Nice 100. yıllara. 30.08.2022