TYSD Kocaeli Şubesinden Anlamlı Ziyaret
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; 89.yılımızı kutlama programımız çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ettik.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin 96’ncı yılı nedeniyle Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreninin ardından İzmit Gar Binası’nda Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün fotoğraflarının ve özel eşyalarının yer aldığı sergiyi gezdik. Ulu Önderimiz Atatürk ve silah
TYSD Kocaeli Şubemiz “Yaşayan Tarih Sohbetleri” Başlıklı Söyleyişe Katılmıştır
Kocaeli Dokümantasyon Merkezi tarafından düzenlenen “Yaşayan Tarih Sohbetleri” ne sohbet konuğu olarak katılarak Bilge Bilgisu Yener’in hayatı, Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin kuruluşu ve Türkiye Yardım Derneği Kocaeli Şubemizin tarihi ile
TYSD Kocaeli Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
24 Haziran Pazartesi günü 2023-2024 çalışma yılımızı gönül huzuru içinde ve biraz da ayrılacak olmanın burukluğu ile kapattık. Huzurluyuz ihtiyacı olan birçok eve aileye yardım elimizi uzattık. Her iki bayramda